fbpx

Rolety

Rolety jednolite

System "Mini"

System przeznaczony jest do montażu bezpośrednio na skrzydle okiennym. Wyróżnia się znacznie mniejszym od standardowego mechanizmem łańcuszkowym z hamulcem. Roleta standardowo wyposażona jest w prowadzenie żyłkowe, które zapewnia utrzymanie  tkaniny przy szybie przy uchylonym skrzydle okna.

Dzięki zastosowaniu wieszaków PCV możliwy jest montaż bezinwazyjny. Roleta wykończona jest obszytą belką obciążającą.

System występuje także w wariancie MINI LUX – belka dolna jest stalowa oraz wsuwana na materiał.

System "B9/B9 mini"

SYSTEM B 9 to system, w którym kaseta i prowadnice wykonane są z PCV. Montaż rolety jest bezinwazyjny. Kaseta przyklejana jest do ramy okiennej, natomiast prowadnice są przestrzenne i przyklejane do listew przyszybowych.
SYSTEM B 9 MINI różni się od B 9, tylko wielkością kasety, stosowany jest do niskich okien.

System "Prestige"

PRESTIGE to system, w którym kaseta i prowadnice wykonane są z PCV. Kaseta jest przykręcana do listwy przyszybowej natomiast prowadnica jest płaska przylegająca do ramy okiennej i jest przyklejana.
Przy drzwiach balkonowych z poprzeczką muszą być zastosowane dwie osobne rolety.

Rolety D&N

System "B3 Mini"

Rolety Dzień & Noc są bardzo funkcjonalnym systemem dekoracji i zaciemniania okien. System charakteryzuje się podwójnie prowadzonym materiałem w poziome paski. W ciągu dnia roleta delikatnie zaciemnia wnętrze, w nocy szczelnie zasłania okno.

Roleta w systemie B 3 montowana jest na haczykach bezpośrednio na skrzydło okna w sposób bezinwazyjny lub przykręcana na klipach do ściany bądź wnęki okiennej.
Istnieje także możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego.

System "B39/B49"

Rolety Dzień & Noc są bardzo funkcjonalnym systemem dekoracji i zaciemniania okien. System charakteryzuje się podwójnie prowadzonym materiałem w poziome paski. W ciągu dnia roleta delikatnie zaciemnia wnętrze, w nocy szczelnie zasłania okno.
Roleta w systemie Dzień & Noc B 39 wyposażona jest w kasetę oraz przestrzenne prowadnice. Montażu dokonujemy bez jakiejkolwiek mechanicznej ingerencji. Kaseta oraz prowadnice przyklejane są na taśmie dwustronnej do ramy okiennej.
System Dzień & Noc B 49 różni się od B 39 tylko wielkością kasety. Stosowany jest do niższych okien.

Plisy

Plisy stanowią zarówno element dekoracyjny, jak też skuteczne i praktyczne rozwiązanie w zaciemnianiu okien. Umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, w zależności od wybranego wariantu. Są doskonałym rozwiązaniem dla okien o nietypowych kształtach.

PLISY:

  • Skutecznie zaciemniają okna
  • Umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna – przesuwając plisę od dołu lub od góry
  • Mogą być sterowane uchwytem lub linką
  • Ogromny wybór tkanin 
  • Bardzo prosty montaż i demontaż
  • Możliwość montażu bezinwazyjnego