Przejdź do treści

ROLETY WEWNĘTRZNE

Rolety wewnętrzne to nieodzowny element każdego okna. 
Zapewnienie prywatności, atrakcyjny wygląd zdobiący pomieszczenie, zabezpieczenie przed słońcem to najważniejsze argumenty, dlaczego warto zainwestować w rolety idealnie dopasowane do Twoich okien.

Montaż okna w domku jednorodzinnym
Przegląd okna kamerą termowizyjną
Serwis okien w placówce edukacyjnej
Montaż okna przy pomocy manipulatora

O nas

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży, montażu, serwisie okien PCV, drzwi i rolet.

Setki klientów i tysiące okien, drzwi, rolet w portfolio potwierdzają nasze doświadczenie oraz silną pozycję na rynku stolarki otworowej.

Infografika- dlaczego warto rolety wewnętrzne

ROLETY WEWNĘTRZNE
dzień i noc

Wybierając system Dzień i Noc stawiasz na praktyczne, modne i uniwersalne osłony okienne. Dzięki naprzemiennym ułożeniem poziomych pasów, które dają różny stopień zaciemnienia, dostarczysz do pomieszczenia tyle światła ile potrzebujesz. Designerski wygląd oraz  szeroki wybór materiałów pozwoli dostosować rolety do każdego wnętrza. Wiele klientów rezygnuje z firan na rzecz rolet Dzień i Noc.

ROLETY DZIEŃ I NOC INFOGRAFIKA

ROLETY WEWNĘTRZNE
jednolite

Nie bez przyczyny rolety jednolite są najbardziej powszechnymi na rynku. Znane od dziesiątek lat i cały czas udoskonalane, aby sprostać nowym trendom. Idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie minimalizm, prostotę i praktyczność. Dzięki mnogości wariantów wizualnych i ponad 240 tkanin do wyboru, każdy znajdzie idealnie dopasowaną konfigurację do wystroju wnetrza.

ROLETY JEDNOLITE INFOGRAFIKA

ROLETY WEWNĘTRZNE
żaluzje plisowane

Rolety plisowane należą do najbardziej nowoczesnych osłon okiennych. Ich konstrukcja pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, także dachowego. Jeśli szukasz eleganckiego rozwiązania wpisującego się w najnowsze trendy, ten system jest dla Ciebie.

ROLETY WEWNĘTRZNE PLISOWANE INFOGRAFIKA 2

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ TERAZ

Chcesz otrzymać wycenę? Umówić się na pomiar? Dopytać o szczegóły? 

Czekamy na Twój kontakt!

Telefon

533-10-1234

E-mail

biuro@oknasilesia.pl

Adres

ul. Sobieskiego 43, Siem-ce Śl.