Przejdź do treści

PRZEGLĄD OKIEN KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ

Okna, nawet te, które na pierwszy rzut oka są w dobrym stanie, mogą powodować straty ciepła na poziomie 30%-45%. Z pewnością nie sprzyja to pozytywnie na rachunki za ogrzewanie, co więcej, istotnie je zawyża. Poznaj już teraz na czym polega przegląd okien kamerą termowizyjną i jakie korzyści za sobą niesie.

DLACZEGO WARTO?

Jeśli jesteś posiadaczem samochodu prawdopodobnie co roku oddajesz je w dobre ręce pracowników stacji kontroli pojazdów, aby poznać jego stan techniczny. Zdobywasz cenną wiedzę co warto naprawić, aby uniknąć poważniejszych wydatków, ale przede wszystkim masz pewność, że bezpiecznie dotrzesz do miejsca docelowego.
Tym samym jest przegląd okien kamerą termowizyjną!

BADANIE TERMIKI

Dzięki wykorzystaniu kamery termowizyjnej znajdziemy newralgiczne punkty Twoich okien, które obniżają temperaturę w pomieszczeniu i bezsprzecznie mają bezpośredni wpływ na zawyżenie rachunków za ogrzewanie

STAN TECHNICZNY

Wykwalifikowany pracownik dokładnie określi stan techniczny Twoich okien. Poznasz zużycie elementów uszczelniających oraz mechanizmu sterującego oknem.

RAPORT

Otrzymasz raport potwierdzający przegląd zawierający termiczne zdjęcia okien, ocenę stanu technicznego okien oraz zalecenia z nimi związane. Pozostawiamy Ci wybór czy będziesz chciał skorzystać również z naszej usługi uszczelniania lub ewentualnie wymiany okna

REALIZACJE

Montaż okna w domku jednorodzinnym
Przegląd okna kamerą termowizyjną
Serwis okien w placówce edukacyjnej
Montaż okna przy pomocy manipulatora

O nas

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie okien PCV. Setki klientów i tysiące okien w portfolio potwierdzają nasze doświadczenie i silną pozycję na rynku stolarki otworowej.

OFERTA

przegląd okien kamerą termowizyjną

Dokładnie prześwietlimy Twoje okna i znajdziemy nawet najmniej wyczuwalne nieszczelności odpowiadające za obniżenie temperatury w pomieszczeniu. Poznasz kondycję szyb, które z biegiem czasu potrafią stracić swoje właściwości.

stan techniczny

W jakim stanie jest mechanizm, uszczelki, dociski? Czy okno jest we właściwej pozycji? Czy potrzebny jest serwis lub wymiana okucia? Określimy to wszystko na miejscu i pomożemy wydłużyć żywotność okien do maksimum.

Kamera termowizyjna

zalecane działanie

Dokonując wnikliwego badania termicznego i technicznego precyzyjnie określimy dalsze kroki, które przyczynią się do poprawy termiki i komfortu użytkowania na długie lata. W skrajnych przypadkach zaproponujemy nowy produkt, który z pewnością przy obecnych cenach za ogrzewanie, zwróci się w bardzo szybkim czasie

raport

Otrzymasz raport potwierdzający przegląd zawierający termiczne zdjęcia okien, ocenę stanu technicznego okien oraz zalecenia z nimi związane. Pozostawiamy Ci wybór czy będziesz chciał skorzystać również z naszej usługi uszczelniania lub ewentualnie wymiany okna

SEZONOWA PROMOCJA

350 zł 199 zł

UMÓW TERMIN PRZEGLĄDU JUŻ TERAZ

W związku z dużym zainteresowaniem usługą przeglądu okien kamerą termowizyjną, prosimy o odpowiednio wcześniejszy kontakt, aby wspólnie uzgodnić dogodny termin

Telefon

533-10-1234

E-mail

biuro@oknasilesia.pl

Adres

ul. Sobieskiego 43, Siem-ce Śl.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Oferta dotyczy 1 godziny usługi, podczas której jesteśmy w stanie dokonać przeglądu średnio 4 okien. Większa ilość zostanie wyceniona indywidualnie.

Raport zostanie wysłany mailowo. Istnieje także możliwość otrzymania wersji papierowej w naszej siedzibie.

Standardowa usługa nie uwzględnia uszczelniania podczas przeglądu. Jest to dodatkowa usługa, która sezonowo może być wliczona w ramach promocji.

Specjalizujemy się w oknach PCV, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy dokonali termicznego przeglądu drewnianych okien.