Przejdź do treści

OKNA

Chcesz wymienić swoje dotychczasowe okna? Budujesz dom i potrzebujesz kompleksowej usługi? A może zastanawiasz się nad kupnem okien z odbiorem osobistym lub dostawą pod drzwi?

Trafiłeś w idealne miejsce! Poniżej znajdziesz 7 najpopularniejszych profili okiennych z naszej oferty dopasowanych konkretnie do Twoich potrzeb.

Montaż okna w domku jednorodzinnym
Przegląd okna kamerą termowizyjną
Serwis okien w placówce edukacyjnej
Montaż okna przy pomocy manipulatora

O nas

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie okien PCV, drzwi, rolet.

Setki klientów i tysiące realizacji w portfolio potwierdzają nasze doświadczenie i silną pozycję na rynku stolarki otworowej.

DLACZEGO WARTO?

SPERSONALIZOWANA OFERTA

POMIAR

MONTAŻ

GWARANCJA

SERWIS

OKNA

Okna na profilu Knipping 70

Okna Knipping 70

 • Mieszkanie

 • NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

TERMIKA:
Uw= 1.1

Profil Knipping 70 dzięki idealnej proporcji jakości do ceny czyni go faworytem wśród naszych klientów. Ten najbardziej popularny profil w standardowej wersji występuję w pakiecie dwuszybowym, jednakże dzięki szerokiej zabudowie daje możliwość skorzystania także z pakietu 3 szyb, co pozwala uzyskać jeszcze lepszą barierę termiczną.

Profil knipping 76 MD

Okna Knipping 76

 • Dom

 • Mieszkanie

 • NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

TERMIKA:
Uw= 0,85

Profil Knipping 76 nie bez powodu jest najczęściej wybierany przez inwestorów budujących domy. Za stosunkowo niską cenę otrzymujemy bardzo dobre i ciepłe okna. Stabilna konstrukcja pozwala tworzyć zapierające dech w piersi przeszklenia i systemy przesuwne. Nowoczesny wygląd, wysoka izolacja cieplna sprawiają, że coraz częściej wybierany jest także do lokali w budownictwie wielomieszkaniowym.

Profil Knipping 88 MD

Okna Knipping 88

 • Mieszkanie

 • Dom

 • Czyste powietrze

TERMIKA:
Uw= 0,8

Szukasz najlepszego i najbardziej wydajnego produktu na rynku? Właśnie go znalazłeś. Dzięki profilowi Knipping 88 będziesz mógł cieszyć się imponującym współczynnikiem przenikania ciepła, który pomoże Ci spełnić wymagania programu Czyste Powietrze. Jest to zdecydowanie produkt premium dla wymagających klientów, ceniących sobie najwyższą jakość.

Okna Salamander 76

Profil Salamander 76 Streamline

 • Mieszkanie

TERMIKA:
Uw= 1.3

Jeśli szukasz śnieżnobiałego okna do swojego mieszkania, profil Salamander 76 powinien przykuć Twoją uwagę. Specjalna powłoka zabezpiecza profil i nadaje mu połysku. W standardowej wersji współczynnik przenikalności jest przeciętny, ale stosując dodatkowo pakiet 3 szybowy jesteśmy w stanie skonfigurować na prawdę dobre okna.

Okna Salamander Brugmann BluEvolution 82

Profil Salamander Brugmann BluEvolution 82

 • Dom

 • Mieszkanie

TERMIKA:
Uw= 0,86

Dzięki zastosowaniu profilu Salamander 82 Twoje okna będą skuteczną barierą termiczną jednocześnie odznaczając się błyszczącą bielą. Istnieje oczywiście możliwość wyboru kolorowej okleiny, ale to biel jest właśnie największym atutem tego produktu.

Profil VEKA perfectline 70

Profil Veka Perfectline 70

 • Mieszkanie

TERMIKA:
Uw= 1,3

Profil ten wybierany jest głównie przez miłośników marki Veka chcących wymienić swoje okna w mieszkaniu. Parametry produktu są bardzo zbliżone do Salamander 76, jednak stosunek ceny do jakości nie jest zbyt optymalny.

Okno na profilu Veka Softline 82

Profil Veka Softline 82

 • Dom

 • Mieszkanie

TERMIKA:
Uw= 0,84

Kolejny produkt dla miłośników marki Veka, którzy poszukują ciepłych okien do swojego domu. Droższy konkurent okna Knipping 88 i Salamander 88 Podobnie jak w poprzednim profilu, także tutaj stosunek ceny do parametrów okna nie jest zbyt dobry.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ TERAZ

Chcesz otrzymać wycenę? Umówić się na pomiar? Dopytać o szczegóły? 

Czekamy na Twój kontakt!

Telefon

533-10-1234

E-mail

biuro@oknasilesia.pl

Adres

ul. Sobieskiego 43, Siem-ce Śl.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA DOTYCZĄCE OKIEN

Ile kosztuje wymiana/zakup okien?

Trudno przedstawić jednoznacznie ile kosztuje wymiana/zakup okien. Każda wycena jest indywidualna, skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci ofertę. Cena uzależniona jest m.in. od:

 • rozmiaru okien
 • wybranego profilu okiennego
 • koloru
 • dobranych dodatków

 

Jakie okna wybrać?

Każdy profil okienny ma inne parametry. Należy zastanowić się na czym najbardziej Ci zależy i dostosować oczekiwania do budżetu, jakim dysponujesz. Wiemy, że nie jest to łatwe zadanie, dlatego pomożemy Ci w wyborze odpowiednich okien.

Czy okna będą tańsze?

Niestety sytuacja na rynku i wysoka inflacja nie zwiastuje obniżek cen, przeciwnie. Cykliczne podwyżki cen materiałów powodują jednoczesny wzrost cen okien. Kupując teraz okna, dokonujesz inwestycji swoich oszczędności, nie narażając ich na utratę wartości.

Czy obsługujecie Siemianowice, Katowice, Chorzów, Śląsk?

Tak, obsługujemy klientów na terenie całego Śląska. Miasta takie jak Siemianowice, Katowice, Chorzów oczywiście także są w obszarze naszego działania.