Przejdź do treści

O firmie Okna Silesia KatowiceOkna-Silesia: okna dla Ciebie
Działamy w myśl zasady jakość pamięta się dłużej niż cenę.

Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych Klientów, które przynosi nam satysfakcję z wykonywanej pracy. Cieszy nas fakt polecania nas innym. Aby to było możliwe musimy świadczyć usługi najwyższej jakości. Wynika z tego konieczność używania zaawansowanych technologii i wysokiej jakości materiałów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mogli znaleźć produkty w jak najlepszym stopniu odpowiadające ich potrzebom. Nasze bogate doświadczenie w branży spowodowało, iż wyselekcjonowaliśmy najlepsze produkty na rynku i oferujemy je naszym Klientom.

Nasza firma od 2001 roku specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu stolarki otworowej. W swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment okien PCV, okien drewnianych, drzwi zewnętrznych oraz wewnątrz lokalowych, bram garażowych, parapetów, rolet zewnętrznych i materiałowych.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów rozpoczęliśmy współpracę z firmami zajmującymi się projektowaniem wnętrz, kompleksowymi budowami oraz remontami a także firmą zajmującą się projektowaniem mebli na wymiar (szafy, kuchnie, zabudowa łazienek).
Służymy profesjonalnym doradztwem także w sposobie finansowania inwestycji.
Zapraszamy do współpracy.