fbpx

Salamander (SL)

Okna Salamander- krótki opis profilu

Profile SalamanderOkna wykonane na profilu Salamander zdecydowanie mogą być powodem do dumy dla osób, które korzystają z tego systemu. Dzięki wysokiej jakości PCV oraz zaawansowanej technologii produkcji, udoskonalanej przez lata, podobnie jak inny niemiecki producent profili okiennych- VEKA, należy do grona najlepszych producentów na całym Świecie! Nie bez przyczyny okna na profilu Salamander cieszą się dużą popularnością, wysokimi opiniami oraz renomą. Oczywiście, nasza firma nie mogła przejść obok tego profilu obojętnie. Już od samego początku naszej działalności jest on dostępny w ofercie.
Z naszego doświadczenia wynika, że zapewnienia producenta Salamander, o wysokich opiniach tego profilu są jak najbardziej podstawne i mają swoje przełożenie także wśród opinii naszych klientów.

Salamander 76 Streamline (SL 2)

Profil Salamander 76 Streamline cieszy się ogromną popularnością wśród osób, którym zależy na walorach wizualnych okna. Dzięki specjalnej powłoce na profilu, śnieżnobiały kolor zdecydowanie przyćmiewa konkurentów. Okna na profilu z kolekcji Streamline (w standardowej wersji) w głównej mierze dedykowane są do budynków ze słabszym współczynnikiem przenikalności cieplnej (kamienice, bloki). Jednakże dzięki możliwości zastosowania dwukomorowej szyby, profil ten może być wykorzystany także do nowego budownictwa jako niskobudżetowy produkt.

Profil Salamander 2

Głębokość zabudowy: 76 mm
Szyba w standardzie: jednokomorowa
Ilość komór: 5
Ilość uszczelek: 2
Izolacyjność cieplna: 1,3 (W/m2*K)
Dźwiękoszczelność: do 47 dB
Możliwość szklenia (min-max): 24-48 mm
Wysokość ramy: 68 mm
Wysokość skrzydła: 80 mm
Okucia: Multi Matic
Dostępne kolory rdzenia: biały/karmel/brąz

Salamander Brugmann BluEvolution 82 (BE2)

Okna wykonane na profilu Salamander z kolekcji Brugmann BluEvolution 82 to doskonały wybór dla domów pasywnych oraz osób, którym zależy na najwyższej efektywności energetycznej. Dzięki optymalnej szerokości zabudowy oraz zastosowaniu 3 uszczelek produkt ten odznacza się zarówno doskonałą izolacją termiczną jak i akustyczną.

Głębokość zabudowy: 82 mm
Szyba w standardzie: dwukomorowa
Ilość komór: 6
Ilość uszczelek: 3
Izolacyjność cieplna: 0,86 (W/m2*K)
Dźwiękoszczelność: do 47 dB
Możliwość szklenia (min-max): 24-52 mm
Wysokość ramy: 73 mm
Wysokość skrzydła: 85 mm
Okucia: Multi Matic
Dostępne kolory rdzenia: biały/karmel/brąz/antracyt