fbpx

Knipping

Okna Knipping Kommerling- krótki opis profilu

Profile Knipping

Okna wykonane na profilu Knipping już od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Nasi klienci dostrzegają bardzo dobry stosunek jakości do ceny okien i niewątpliwie jest to najczęściej wybierany profil. Podobnie jak w branży farmaceutycznej produkty bardzo rozreklamowane cechuje wysoka cena zakupu, jednakże znajdziemy również tańsze zamienniki o takich samych lub nawet lepszych parametrach, zdecydowanie profil Knipping jest takim produktem!

Knipping Kommerling 70 ( KN 0)

Profil Knipping 70 jest bardzo dobrym wyborem dla osób szukających taniego okna, które w pełni zaspokoi podstawowe potrzeby. Podobnie jak inne kolekcje systemu Knipping mamy do czynienia z idealnym stosunkiem ceny do jakości, co w połączeniu z atrakcyjnym wyglądem oraz niezawodnością, daje nam satysfakcję na długie lata. Nie bez przyczyny jest on liderem wśród naszych klientów, którzy zdecydowali się wymienić swoje okna na Kommerling’a 70.

Profil Knipping 70

Głębokość zabudowy: 70 mm
Szyba w standardzie: jednokomorowa
Ilość komór: 5
Ilość uszczelek: 2
Izolacyjność cieplna: 1,3 (W/m2*K)
Dźwiękoszczelność: do 47 dB
Możliwość szklenia (min-max): 24-40 mm
Wysokość ramy: 66 mm
Wysokość skrzydła: 78 mm
Okucia: Multi Matic
Dostępne kolory rdzenia: biały/karmel/brąz

Knipping Kommerling 76 MD ( KN 2)

Profil Knipping 76 MD dzięki bardzo dobrym współczynnikom przenikalności cieplnej oraz stabilnej konstrukcji pozwalającej na tworzenie okien o dużych rozmiarach znajdzie zwolenników wśród osób, którym zależy na trwałych oknach dostarczających dużo światła do pomieszczeń. Okna wykonane na tym profilu tworzą skuteczną barierę zarówno przed wiatrem, opadami jak i zimnem, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Dziesiątki naszych klientów wybrało profil Knipping 76 MD do swoich domów jednorodzinnych, a kilkumetrowe stałe szklenia perfekcyjnie komponują się w salonie, tworząc np. z kominkiem, bardzo przytulną atmosferę z niemalże panoramicznym widokiem na ogród.

Profil knipping 76 MD

Głębokość zabudowy: 76 mm
Szyba w standardzie: dwukomorowa
Ilość komór: 6
Ilość uszczelek: 3
Izolacyjność cieplna: 0,85 (W/m2*K)
Dźwiękoszczelność: do 47 dB
Możliwość szklenia (min-max): 24-48 mm
Wysokość ramy: 74/92/104 mm
Wysokość skrzydła: 78 mm
Okucia: Multi Matic
Dostępne kolory rdzenia: biały/karmel/brąz

Knipping Kommerling 88 MD ( KN 3)

Profil Knipping 88 MD jest to najlepszy profil w naszej ofercie, który zostawia konkurentów daleko w tyle. Już w podstawowej wersji, okna wykonane na tym profilu spełniają wymagania dla domów pasywnych, a to nie koniec… Dzięki zabudowie 88 mm można wykorzystać wykorzystać szerszy pakiet szybowy co jeszcze bardziej polepszy właściwości izolacyjne okna.  Jego stabilność oraz wysoka jakość pozwala na konstruowanie na prawdę dużych okien, zarówno stałych przeszkleń jak i przesuwnych, których szerokość może sięgać blisko 7 metrów! 

Profil Knipping 88 MD

Głębokość zabudowy: 88 mm
Szyba w standardzie: dwukomorowa
Ilość komór: 7
Ilość uszczelek: 3
Izolacyjność cieplna: 0,80 (W/m2*K)
Dźwiękoszczelność: do 47 dB
Możliwość szklenia (min-max): 36-56 mm
Wysokość ramy: 78/92/104 mm
Wysokość skrzydła: 78 mm
Okucia: Multi Matic
Dostępne kolory rdzenia: biały/karmel/brąz