fbpx

Okna Siemianowice Śląskie

Okna Siemianowice Śląskie

Okna Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie oprócz wielu pięknych miejsc, gdzie można spędzić wolny czas, posiadają również wiele firm zajmujących się sprzedażą i wymianą okien. Jedną z nich jest oczywiście nasza 🙂  

Często słyszymy od naszych klientów:

Odkąd pamiętam, ciągle istnieje Wasza firma i ma swój salon w tym samym miejscu

Dokładnie tak!
Już od ponad 15 lat zdobią nasze okna Siemianowice Śląskie oraz bliższe lub dalsze okolice, a nasz salon mija setki samochodów (znajdujemy się zaraz przy „rondzie z kulami”, TUTAJ znajdziemy dokładne dane teleadresowe)

Montujecie okna w całych Siemianowicach Śląskich?

Tak! Nie ma już chyba ulicy w naszym mieście, gdzie nie widniałoby zamontowane przez nas okno. 

Wiele budynków wymaga doboru odpowiednich produktów np. ze względu na zachowanie pierwotnego wyglądu kamienicy czy też ogólne walory estetyczne zalecane przez administracje. Nasi pracownicy z pewnością zwrócą na to uwagę i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Oczywiście, przed wizytą naszego pracownika, można wstępnie zaznajomić się z naszą ofertą (zobacz), sprawdzić jak przygotować się do zakupu okien (zobacz) czy też poznać jak wygląda zamówienie okien w naszej firmie (zobacz) 

Jesteście producentem okien?

Nasza firma nie jest producentem, lecz autoryzowanym punktem sprzedaży fabryki Alsecco, z którą współpracujemy już od samego początku działalności. Bardzo wysoka jakość profili oraz ich szeroki wybór pozwoliły nam na zajęcie dobrej pozycji na śląskim rynku stolarki otworowej. 

Czy okna to Wasza jedyna specjalizacja?

Nie. Oprócz sprzedaży i montażu okien w skład naszych usług zawierają się także

  • Drzwi zewnętrzne
  • Drzwi pokojowe
  • Bramy
  • Konstrukcje aluminiowe
  • Rolety
  • Moskitiery
  • Serwis