fbpx

Nowy rok, nowe okna – Okna Siemianowice, Katowice i okolice

Postanowienia noworoczne- Okna Siemianowice, Katowice i okolice

Każdego roku na przełomie grudnia i stycznia większość z nas robi podsumowanie minionego roku i wyznacza postanowienia na kolejny. Czy i Tobie się tak zdarzyło? 

Zazwyczaj sprowadzają się one do zapisania na siłownię, wprowadzenia zdrowej diety, a może warto pójść o krok dalej?

Jeżeli:

  • już od dłuższego czasu myślisz nad zakupem nowych okien, ale nie było czasu na zajęcie się tym
  • nie myślałaś/eś nad tym, ale denerwują Cię nieszczelności i ogólny brak estetyki w obecnych oknach

To wyznaczenie sobie, praktycznego postanowienia w postaci zakupu nowych okien może okazać się strzałem w dziesiątkę, którego efekt zadowolenia będzie trwał przez długie lata!

No i będzie okazja do pochwalenia się znajomym, że udało się dokonać postanowienia już na samym początku roku, albo nawet trochę wcześniej 🙂 

Okna Siemianowice

Tyle profili, tyle firm... Jak wybrać?

Zakup okien wiąże się z dokonaniem wyborów, którego skutki będą towarzyszyły nam przez długie lata. Zdajemy sobie sprawę, że te wybory mogą przyczynić się do co najmniej zawrotów głowy, dlatego napisaliśmy krótki poradnik na temat zakupu okien (TUTAJ), który pomoże uprościć ten proces i sprawi, że będzie on tak łatwy jak zakup szczoteczki do zębów!

Postanowienie postanowieniem, ale ile to kosztuje?

Zakup okien zdecydowanie nie należy do najtańszych. Trudno jest jednoznacznie podać ile taka przyjemność będzie kosztowała, gdyż na cenę okien składa się wiele czynników takich jak:

  • rodzaj profilu
  • ilość szyb
  • rozmiar
  • kolor
  • dodatki

Dopiero po konsultacji jesteśmy w stanie podać dokładniejszą kwotę i bardziej szczegółowe informacje, który wariant będzie najlepszym rozwiązaniem.

To postanowienie brzmi całkiem dobrze... Opowiedzcie coś o sobie!

Nasza firma równie dobrze mogłaby nazywać się Okna Siemianowice, Katowice i okolice, gdyż przez ponad 15 lat sprzedaliśmy i zamontowaliśmy tysiące okien, drzwi, rolet na terenie całego Śląska. Tyle zrealizowanych zamówień pozwoliło nam na osiągnięcie bogatego doświadczenia,  wysokiej pozycji na śląskim rynku stolarki otworowej oraz zdobyciu wielu pozytywnych opinii od klientów indywidualnych jak i firm. Nie lubimy chwalić samych siebie, dlatego pozostawiamy opinie naszych klientów: