fbpx

Drzwi wewnętrzne-pokojowe

EKSPERT RADZI

Drzwi wewnętrzne-pokojowe są przysłowiową „wisienką na torcie” naszego mieszkania. To własnie one tworzą nieodłączną część wystroju pomieszczeń, dlatego bardzo ważny jest wybór odpowiedniego modelu i kolorystyki. Mnogość kształtów oraz oklein drzwi pokojowych jest jednocześnie ogromną zaletą jak i wadą- ich ilość może przytłoczyć niejedną osobę. 

Wybierając wymarzone skrzydła drzwiowe należy się także zastanowić nad ościeżnicą. Kiedy mamy przygotowaną wnękę wybór ościeżnicy praktycznie ogranicza się do 2 opcji- zamontowanie stałej ramy lub opaskowej- okalającej wnękę.
Co zrobić gdy mamy już ościeżnicę, a chcemy jedynie drzwi wewnętrzne? To zależy od uwarunkowań technicznych- istnieje możliwość założenia skrzydła na starą ościeżnicę, przykrycie nową ościeżnicą, a czasami nie obejdzie się bez demontażu starej. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rozwiązanie dopiero po oględzinach i pomiarze u klienta. Istnieje także możliwość zainstalowania systemu przesuwnego 🙂

Na co zwrócić uwagę?

  • Model i kolorystyka drzwi
  • Rodzaj okleiny (im grubsza tym jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia)
  • Wzór przeszklenia oraz jego kolor (np. w łazience zalecamy szybę matową)
  • Wentylacja ( w pomieszczeniach o dużej wilgotności zalecane jest skorzystania z rozwiązań wentylacyjnych – podcięcie, tuleje, kratka)
  • Okucia (kształt i kolor klamek, sposób zamykania- brak, klucz, motylek,  wkładka patentowa)

Drzwi Porta

Producent drzwi Porta już od ponad 25 lat dostarcza swoje produkty klientom na całym Świecie. Na przestrzeni tego czasu firma wyspecjalizowała się w nowoczesnej, ciągle rozwijanej, produkcji. Podążanie za obecnymi trendami oraz odpowiadanie na głos architektów, sprawia, że katalog produktów obfituje w stylowe, wysokiej klasy drzwi pokojowe. Podczas wyboru drzwi wewnętrznych, nie sposób przejść obojętnie obok oferowanych produktów przez Portę. 

Porta- drzwi wewnętrzne-pokojowe

Pobierz już teraz bezpłatny katalog Porty i wybierz spośród dziesiątek produktów swoje wymarzone drzwi.

Drzwi DRE

Podobnie jak producent drzwi Porta, DRE jest bardzo popularny na terenie naszego kraju. Wiele modeli wysokiej jakości drzwi wewnętrznych-pokojowych, sprawi, że każdy odnajdzie dla siebie model, który idealnie wkomponuje się we wystrój domu. Dziesiątki wzorów oraz kolorów daje możliwość stworzenia unikatowych drzwi, które z pewnością przykują uwagę odwiedzających nas gości.

DRE- drzwi wewnętrzne-pokojowe

Pobierz już teraz bezpłatny katalog DRE i wybierz spośród dziesiątek produktów swoje wymarzone drzwi.