fbpx

Okna do mieszkań – okna Katowice, okna Śląsk

Warto przyłożyć dużą uwagę do zakupu okien, gdyż jest to wybór na długie lata. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne profile wśród naszych klientów. Postaraliśmy się w paru słowach przybliżyć ich atuty oraz informacje techniczne. Serdecznie zapraszamy także do umówienia się telefonicznie z nami na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar, podczas, którego odpowiemy na wszystkie pytania oraz dokładniej opowiemy o danym produkcie.

Salamander 1 (SL1/1A)

Profil Salamander już od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Co wyróżnia go na tle innych konkurentów? Przede wszystkim jest to produkt skierowany dla osób, które cenią sobie wizualny aspekt okna. Dzięki wysokiej klasie jakości PCV oraz  specjalnej powłoce na profilu uzyskujemy nieskazitelną biel wraz z połyskiem na długie lata! Przy regularnym czyszczeniu okna, możemy mieć pewność, że nawet za 10 lat okno będzie tak samo białe, gdy zostało zamontowane!

Informacje techniczne:

Głębokość zabudowy: 76mm
Przenikalność szyby: 1.0
Okucie: Multi Matic
Klamka: biała/srebrna w standardzie
Ilość komór: 5

KB1

Profil KB1

Profil ten jest podstawowym produktem, najczęściej wybieranym, zaraz po SL1, przez naszych klientów. W niskiej cenie otrzymujemy okno spełniające wszystkie obecne normy wymiany stolarki otworowej w mieszkaniach i zadowolenie z jego szczelności i bezawaryjności. 

Informacje techniczne:

Głębokość zabudowy: 70mm
Przenikalność szyby: 1.0
Okucie: Multi Matic
Klamka: biała w standardzie
Ilość komór: 5

KB1A

Profil, który z biegiem czasu nabiera coraz większej popularności. Dzięki pakietowi 3 szyb uzyskujemy na prawdę dobry współczynnik przenikalności cieplnej. Co za tym idzie? Latem możemy cieszyć się przyjemnym chłodem w mieszkaniu, a zimą unikniemy wysokich rachunków za ogrzewanie. Od 2021 roku, wszystkie wymieniane okna będą musiały być w klasie co najmniej tego profilu ( Więcej informacji w naszym artykule). Może warto już teraz wyprzedzić przyszłość? 

Informacje techniczne:

Głębokość zabudowy: 70mm
Przenikalność szyby0.5
Okucie: Multi Matic
Klamka: biała w standardzie
Ilość komór: 5