fbpx

Drzwi wewnętrzne – drzwi Śląsk

Niezliczona ilość elementów, która składa się na atrakcyjnie wykończone wnętrza może wprawić w zakłopotanie i niezdecydowanie przy zakupie. Jednym z nich są umiejętnie dobrane i zamontowane drzwi wewnętrzne. Aby pomóc Państwu w prawidłowym wyborze, nasz firma przygotowała różne warianty tego rodzaju drzwi, z których każdy klient na pewno wybierze coś dla siebie.
W naszej ofercie znajdziecie państwo drzwi firmy:

– producent drzwi wejściowych najwyższej klasy..

Pobierz Katalog PDF

Vasco doors jest marką firmy Kospan. Firma Kospan to jeden z pierwszych a zarazem największych producentów boazerii panelowych oraz listew profilowych w kraju.

Pobierz Katalog PDF

Swój sukces PORTA zawdzięcza przede wszystkim wysoko wykwalifikowanym pracownikom, co w połączeniu ze stałymi inwestycjami zapewnia firmie ciągły rozwój i konkurencyjność na rynku.

Pobierz Katalog PDF

W naszej ofercie znajdą Państwo również futryny i ościeżnice do każdego rodzaju drzwi. Najwyższa jakość wykonania, starannie wyselekcjonowane materiały oraz paleta kilkudziesięciu kolorów na pewno pozwoli dobrać odpowiednią opcję do każdego wnętrza.
Proponujemy następujące rodzaje drzwi zewnętrznych:

Drzwi jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe
w różnorakich kolorach z dowolnymi przeszkleniami oraz bogatym wzornictwem

Drzwi przesuwne
to idealne rozwiązanie w pomieszczeniu zbyt małym na zamontowanie drzwi uchylnych

Drzwi przesuwne w kasecie
niezwykle funkcjonalne ze względu na wbudowaną kasetę (osłoniętą na przykład płytą kartonowo-gipsową), w której chowa się skrzydło wykonane w dowolnej kolorystce i stylu

Ościeżnice
z różnych materiałów pasujące do każdego rodzaju drzwi.

Pobierz Katalog PDF

Pobierz Katalog PDF

Pobierz Katalog PDF